wtorek, sierpnia 30, 2011

Urodzinowe prezenty

Trochę mi zajęło żeby zebrać się i wrzucić zdjęcia ale w wolnej chwili wole wyjść na świeże powietrze niż siedzieć przy komputerze :) Tak więc pokazuję co wyszło z babeczki. Zainspirowałam się pracą Cyber-Julki i po prostu nie mogłam nie "dopisać" tego napisu :) Tył podszyty różowym filcem.
A o to co powstało z białego kordonka :) Zainspirowana akcją "Zrób sobie misia" :) Myślę ze jak na pierwszy raz nie wyszedł jakoś fatalnie ;) Choć i tak uważam że mogło być lepiej...Aktualnie szydełkuje misia który miał być grubaskiem, a wyszedł chudziutki... No cóż. Ma być breloczkiem dla mojej siostry, zobaczymy czy po skończeniu się jej spodoba :)

A co do wilków to... Wyją w pudełku :D Ciężko mi się je haftuje, dlatego opracowałam sobie sortownik na igły :P

czwartek, sierpnia 18, 2011

Wróciłam :)

Post ten miał się ukazać 13 ale jakoś nie miałam chęci :) Nad morzem było wspaniale! Pogoda dopisywała przez cały tydzień! Gdy wróciłam przypięłam kilka ozdóbek na moją korkową tablicę, od razu weselej - na myśl o udanym wyjeździe :)
Jedynym minusem było jechanie do celu przez całą Polskę, podróż do domu zajęła AŻ 31 godzin!


Za wiele też nie udało mi się pohaftować. Wolałam spędzać czas na plaży niż w domku - wiadomo. No a w pociągu to tylko tak z doskoku, niestety przedziały są zbyt małe aby wszystko porozkładać i haftować z przyjemnością :P


Za to, będąc tam, co chwila spotykałam namioty z wyprzedażami książek - czemu więc miałabym nie zajrzeć :) Zakupiłam sobie książkę "Szydełkowe stworki"

Zakochałam się bez pamięci i jak tyko wróciłam do domu zaczęłam sobie przypominać "szydełkowe sprawy". Kiedy już opanowałam to co miałam opanować przypomniałam sobie o akcji "Zrób sobie misia". No to czemu miałabym go sobie nie zrobić?! I tak tworzy się do dnia dzisiejszego:

Ostatecznie ma być poniedziałkowym prezentem urodzinowym, więc pasuje mi jak najszybciej go skończyć.

A do prezentu będzie truskawkowo-babeczko-zakładka do książki :) Oczywiście seria tych malutkich obrazków jest każdemu znana :D Ale przyznam szczerze że nie spodziewałam się tego, że będzie się je tak rewelacyjnie haftować! Dosłownie chwileczka a hafcik już gotowy!

Teraz tylko wyprać, wyprasować i podszyć filcem :)


Pozdrawiam gorąco! :*