sobota, maja 01, 2010

"Zmiany przychodzą jak lekki wiatr, który porusza zasłony o poranku i jak delikatne perfumy pachnące dzikimi kwiatami, ukrytymi w trawie."

John Steinbeck


Chciałabym wszystkich powitać w moim nowym świecie. Szczerze mam pewne obawy przed taką zmianą ale warto czasem zaryzykować. Mam też nadzieję że wszystko będzie jak dawniej i powrócę do pisania na blogu. Mam też nadzieje że z tą zmianą miejsca powrócą do mnie dawne chęci w tworzeniu.

Dla tych co trafili tu przypadkiem, przedstawię się. Nazywam się Gosia, mam 16 lat. Mam bardzo dużą skalę zainteresowań - rysunek, fotografia, haft. Ale najbardziej ukochanym zajęciem jest jazda konna. Przeniosłam się z tego zakątka.

Dla osób już wcześniej czytających, dlaczego takie zmiany? Jak już wcześniej zauważyłyście na bloxie od dłuższego czasu nic się nie działo. Nie było nowych postów, zdjęć. Było to też pośrednio związane ze szkołą i testami które całe szczęście już są poza mną. Mam cichą nadzieję że zażegnałam ten kryzys w tworzeniu i powróci wena twórcza :) Ostatnio jak przeglądałam Wasze blogi dostałam takiego kopa że hej! Stęskniło mi się za mulinami, igłą i całym tym "życiem". Teraz więc mam nadzieję że radość tworzenia mnie już nie opuści i nadal będę mogła dzielić się z Wami moimi pomysłami, pracami i przemyśleniami. I jeszcze takie urozmaicenie. Będę tu nie tylko pokazywać prace ale też pisać moje myśli i różne dziwactwa ;)

1 komentarzy:

Ania Ploch pisze...

Gosiu, dobrze że tu zaistniałaś. Szkoda byłoby Cię gdybyś pozostawała ukryta gdzieś na bloxie.
Zajrzyj na gmaila - tam jest wiadomość ode mnie ;)

Publikowanie komentarza